izmir'de Tango, izmir Tango Merkezi

A Tango Zone Dans Okulunda Öğrenilir !!

" Yürüyebilen herkes Tango yapabilir."  Sloganı ile yola çıkan ATZ Dans Okulu ile tanışmak için;

TANITIM DERSLERİNİ TAKİP EDİN...

Kim Tango yapmak istemez ki? Rezervasyon için lütfen arayınız..

Tel: 463 8754 - Gsm: 0546 513 5837

Adres: İrfan Boyuer sokak No:3/3 Alsancak / İZMİR

Unutmayın; YÜRÜYEBİLEN HERKES DANS EDEBİLİR !!!

  • Ders süremiz 1 saat 15 dakikadır ve her hafta 2 saat 30 dakikalık pratik saatleri ile desteklenir.
  •  Partner zorunluluğu yoktur, derslerde kadın/erkek dengesi ATZ tarafından sağlanır.
  •  Katılımcılar rahat kıyafetler ve ayakkabı ile derse gelebilirler, ihtiyaç olduğu zaman dans ayakkabısı konusunda A Tango Zone   yol göstericidir.
  • Her yaş grubu ve seviye için sınıflarımız mevcuttur.
  • Arjantin Tango aynı zamanda yarışmaları yapılan bir spor olarak da anılmaktadır ve Izmir Tango Merkezi haline gelen okulumuzun ( kulübümüzün ) yetiştirdiği birçok lisanslı Arjantin Tango sporcusu vardır.

PRATİK

Tango derslerimiz, katılımcılarımızın derslerden en üst düzeyde faydalanabilmeleri için kontenjan sınırlıdır. Derslerde işlenen konular, ayda toplam 10 saat süren Pratik saatleriyle desteklenmektedir. Tango öğrencilerinin kendilerini geliştirdikleri bu zaman dilimleri Arjantin Tango Okulları için olmazsa olmaz unsurlardır.

MİLONGA

Aynı zamanda her hafta düzenli olarak şehrin tanınmış Tango Dj ‘lerinin katılımıyla gerçekleşen ve izmir ‘deki Tango severlerin buluşma noktası olan Milonga diye adlandırılan Tango gecelerimiz, Arjantin Tango ritüelinin bir parçasıdır. Bu etkinlikler, katılımcılara zengin bir sosyal yaşam da sunmaktadır.

ÖZEL DERS

Arjantin ‘in en ünlü Tango Eğitmenlerinin kullandığı öğretiye ve bilgiye dayalı grup ders programlarının dışında kişiye özel, katılımcının teknik ve becerisini geliştirecek, kendisinin bile farkına varamadığı yeteneklerini ortaya çıkartarak dansçıyı dansından daha çok zevk alır hale getirecek özel ders paketlerimiz de mevcuttur. Bu özel dersler izmir Tango pistlerinin kalitesini yükseltmektedir.

Tango izmir ‘de ATZ - A TANGO ZONE - Izmir Tango Okulu ‘nda yapılır.

HİZMETLERİMİZ SADECE GRUP DERSLERİ Mİ???


 
 DÜĞÜN DANSI

Düğününüz yaklaşıyor ilk dansınız hazır mı? En mutlu gecenizi bir efsaneye dönüştürmek için biz hazırız, sizi bekliyoruz.  Sizinle neler yapabileceğimizi görmek  için  lütfen  Izmir ilk dans  sayfamızı ziyaret edin.  Mutlaka  size uygun bir fırsat bulacaksınız. Uygun fiyat fırsatları,  en güzel ilk dans müzikleri ve sizden önce bu mutluluğu  yaşayan  çiftlerimizin  videolarına ulaşmak  için www.izmirilkdans.com . 


 
 IZMIR MİLONGA REHBERİ

Izmir 'li dans severlere hizmetlerimiz sadece Tango dersleri ile sınırlı değil; tüm tango dostlarının sürekli takip ettiği Milongaların ( Tango geceleri - toplantıları ), Tango pratiklerinin ve Arjantin Tango dersi veren okulların izmir 'deki lokasyonlarını bulabileceğiniz Tango rehberiniz Milonga Izmir web sayfasını mutlaka ziyeret ediniz. www.milongaizmir.com , izmir Tango camiası için bir ATZ hizmetidir.

 

  INSTAGRAM' DA BİZ...


 

Başladığından bugüne, Tango izmir ‘de bir çok evre geçirerek gelişmiştir; bu bir bakıma eğitmenlerin ve sosyal dansçının tangoya nasıl yaklaştığına bağlıdır. Tango bazıları için ise yaşam şekli, aşk, ihtiras, tutku, nefret olsa da; bazıları için sadece dans, hobi, aktivite, sosyalleşme, spordur. Bize göre ise Tango “ Hayatın kendisidir “. Dünyada milyonlarca insanın paylaştığı sosyal bir olgudur Tango. İster sosyal isterseniz de profesyonel olarak tango yapın, Dünya’nın her yerinde dostlarınız var demektir.

“ YÜRÜYEBİLEN HERKES TANGO YAPABİLİR!!! “ bu bizim sloganımızdır.

izmir Tango Merkezi

izmir Tango Merkezi haline gelen Stüdyomuzda, Kurucu Eğitmenimiz Hakan GÜREL ve  Ceyda GÜREL’in eğitmenliğinde tutkunun dansı olarak adlandırılan Arjantin Tango derslerine ev sahipliği yapmaktadır.  A Tango Zone izmir Dans Okulu, tango izmir camiasına yüzlerce sosyal ve onlarca profesyonel tango dansçısı  kazandırmıştır.

izmir Tango Merkezi | A TANGO ZONE  izmir Dans Okulu,

Türkiye Dans Sporları Federasyonu

Lisanslı Dans ve Spor Kulübüdür.