İzmir'de Tango, İzmir Tango Merkezi

A Tango Zone Dans ve Spor Kulübünde Öğrenilir !!

" Yürüyebilen herkes Dans edebilir."  Sloganı ile yola çıkan ATZ Dans ve Spor Kulübü ile tanışmak için;

TANITIM ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN...

Kim Tango yapmak, Dans etmek istemez ki? Rezervasyon için lütfen arayınız..

  • ARJANTİN TANGO,
  • LATİN DANSLARI / SALSA, BACHATA,
  • HİP-HOP ve YOGA
  • STREET DANCE ve DANCEHALL ve CAPOEIRA

çalışmalarımızla, 300 metre karelik stüdyomuzda hizmetinizdeyiz.. Günlük dertlerinizden uzaklaşıp, eğlenerek öğrenirken, keyifli bir sosyal hayata sahip olacak ve sağlıklı bir yaşama  " Merhaba ! " diyeceksiniz..

 

Tel: 0546 513 5837 - 0546 513 5840

Adres:  Cumhuriyet Bulvarı Muzaffer Bey İşhanı No:88 Kat:3 Pasaport, Konak
Tel   : 0 546 513 5837 - 0546 513 5840

Unutmayın; YÜRÜYEBİLEN HERKES DANS EDEBİLİR !!!

  • Ders süremiz 60 dakikadır ve her hafta 2 saat 30 dakikalık pratik saatleri ile desteklenir.
  •  Partner zorunluluğu yoktur, derslerde kadın/erkek dengesi ATZ tarafından sağlanır.
  •  Katılımcılar rahat kıyafetler ve ayakkabı ile derse gelebilirler, ihtiyaç olduğu zaman dans ayakkabısı konusunda A Tango Zone   yol göstericidir.
  • Her yaş grubu ve seviye için sınıflarımız mevcuttur.
  • Arjantin Tango ve Latin Dansları ( Salsa ) aynı zamanda yarışmaları yapılan bir spor olarak da anılmaktadır ve Izmir Tango Merkezi haline gelen okulumuzun ( kulübümüzün ) yetiştirdiği birçok lisanslı Arjantin Tango sporcusu vardır.

  INSTAGRAM' DA BİZ...


PRATİK

Tango ve Salsa / Bachata atelyelerimiz, katılımcılarımızın en üst düzeyde faydalanabilmeleri için sınırlı kontenjanla açılır. Atelyede işlenen konular, ayda toplam 10 saat süren Pratik ( Antrenman )  saatleriyle desteklenmektedir. Tango ve Salsa / Bachata dansçılarının kendilerini geliştirdikleri bu zaman dilimleri Arjantin Tango  için olmazsa olmaz unsurlardır.

MİLONGA

Aynı zamanda her hafta düzenli olarak şehrin tanınmış Tango Dj ‘lerinin katılımıyla gerçekleşen ve izmir ‘deki Tango severlerin buluşma noktası olan Milonga diye adlandırılan Tango gecelerimiz, Arjantin Tango ritüelinin bir parçasıdır. Bu etkinlikler, katılımcılara zengin bir sosyal yaşam da sunmaktadır.

ÖZEL DERS

Arjantin ‘in en ünlü Tango Eğitmenlerinin kullandığı öğretiye ve bilgiye dayalı grup ders programlarının dışında kişiye özel, katılımcının teknik ve becerisini geliştirecek, kendisinin bile farkına varamadığı yeteneklerini ortaya çıkartarak dansçıyı dansından daha çok zevk alır hale getirecek özel ders paketlerimiz de mevcuttur. Bu özel dersler izmir Tango pistlerinin kalitesini yükseltmektedir.

Aynı tip çalışmalar Salsa /  Bachata için de geçerlidir.

Tango izmir ‘de ATZ - A TANGO ZONE - ATZ Dans ve Spor Kulübü ‘nde yapılır.

HİZMETLERİMİZ SADECE GRUP DERSLERİ Mİ???


 DÜĞÜN DANSI

Düğününüz yaklaşıyor ilk dansınız hazır mı? En mutlu gecenizi bir efsaneye dönüştürmekizmir tango ilk dans,izmir tango, izmir tango kursu, izmir dans okulu, tango dersi, dans dersi, izmir, tango, tango izmir, izmir tango, atangozone, atz, tango kursu, tango okulu, dans, ilk dans, izmir ilk dans, izmir düğün dansı

için biz hazırız, sizi bekliyoruz.  Sizinle neler yapabileceğimizi görmek  için  lütfen  Izmir ilk dans  sayfamızı ziyaret edin.

 

Mutlaka  size uygun bir fırsat bulacaksınız. Uygun fiyat fırsatları,  en güzel ilk dans müzikleri ve sizden önce bu mutluluğu  yaşayan  çiftlerimizin  videolarına ulaşmak  için www.izmirilkdans.com .

 


 IZMIR MİLONGA REHBERİ

Izmir 'li dans severlere hizmetlerimiz sadece Tango dersleri ile sınırlı değil; tüm tango dostlarının sürekli takip ettiği Milongaların ( Tango geceleri - toplantıları ), Tango pratiklerinin ve Arjantin Tango dersi veren mekanların izmir 'deki lokasyonlarını bulabileceğiniz Tango rehberiniz Milonga Izmir web sayfasını mutlaka ziyeret ediniz. www.milongaizmir.com , izmir Tango camiası için bir ATZ hizmetidir.

Başladığından bugüne, Tango izmir ‘de bir çok evre geçirerek gelişmiştir; bu bir bakıma eğitmenlerin ve sosyal dansçının tangoya nasıl yaklaştığına bağlıdır. Tango bazıları için ise yaşam şekli, aşk, ihtiras, tutku, nefret olsa da; bazıları için sadece dans, hobi, aktivite, sosyalleşme, spordur. Bize göre ise Tango “ Hayatın kendisidir “. Dünyada milyonlarca insanın paylaştığı sosyal bir olgudur Tango. İster sosyal isterseniz de profesyonel olarak tango yapın, Dünya’nın her yerinde dostlarınız var demektir.

“ YÜRÜYEBİLEN HERKES TANGO YAPABİLİR!!! “ bu bizim sloganımızdır.

izmir Tango ( Dans ) Merkezi

izmir Tango Merkezi haline gelen Stüdyomuzda, Kurucumuz Hakan GÜREL ve  Ceyda GÜREL’in liderliğinde tutkunun dansı olarak adlandırılan özellikle Arjantin Tango ve Dans çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır.  A Tango Zone- ATZ Dans ve Spor Kulübü, izmir tango camiasına yüzlerce sosyal ve onlarca profesyonel tango dansçısı  kazandırmıştır.

izmir Tango Merkezi | A TANGO ZONE  - ATZ Dans ve Spor Kulübü,

Türkiye Dans Sporları Federasyonu

Lisanslı Dans ve Spor Kulübüdür.