İLK DANS


 

EN MUTLU GÜNÜNÜZDE İZMİR İLK DANS OLARAK YANINIZDAYIZ !!

 

 

Bu masalın kahramanları sizlersiniz. Hayallerinizdeki gibi bir Düğün vadediyoruz size. Unutmayın kalite asla tesadüf değildir. İlk dansınız için branşlarında uzman eğitmenlerimiz ile A Tango Zone Dans Okulu olarak biz hazırız.

  • TANGO, VALS, ZEYBEK, HARMANDALI, RUMBA, SALSA

Siz sadece birisini seçin, gerisini düşünmeyin. Yine sizin seçiminiz olan güzel bir şarkı ile koreografinizi hazırlayalım. Kendinizle gurur duyacaksınız. Çok  Beğeneceğiniz Düğün Dansı müziklerini dinlemek, sizin için hazırladığımız paketlerimizin detaylarını incelemek için sayfayı aşağıya kaydırın. Yine İnstagram sayfamızda bizimle çalışmış mutlu çiftlerimizi görebilirsiniz.

www.instagram.com/izmirilkdans/

 

  • blank

 


 

SİZE ÖZEL AVANTAJLI FİYATLAR, KAÇIRMAYIN !!!

MİNİ PAKET

Sadece 500.-TL

Çok Özel Fiyat !!!

- 3 özel ders

- Sİze özel müzik seçimi

- Basit İlk Dans koreografisi

 

Programını birlikte belirlediğimiz 3 adet 1 saatlik özel dersten oluşmaktadır.

İlk iki derste gelinliğinizle, dans edeceğiniz pistin şekline ve İlk Dans  müziğimize uygun bir düğün dansı koreografisini birlikte hazırlıyoruz. Son dersimizde ise hazırladığımız koreografiyi kusursuz olana kadar tekrar ediyoruz.

Yukarıda bahsedilen bütün fırsatlara ek olarak, öğrendiklerinizi daha fazla pratik yapmak isterseniz, gelmeden önce sadece bir randevu almanız kaydı ile stüdyomuz hizmetinizdedir.

Mutluluklar Dileriz..

MAXİ PAKET

Sadece 700.-TL

Çok Özel Fiyat !!!

- 5 özel ders

- Size özel müzik seçimi

- Detaylı İlk Dans koreografisi

- Pist yerleşimi ve  davetlileri selamlama

 

Programını birlikte belirleyeceğimiz 5 adet 1 saatlik özel dersten oluşmaktadır.

İlk derslerimizde koreografinizi detaylandırıp, salon giriş – çıkışları ve final pozunuzu oluşturuyoruz. 5. ve son dersimizde ise hazırladığımız koreografiyi kusursuz olana  kadar tekrar etmenizi sağlıyor ve düzeltmelerini yapıyoruz.

Yukarıdaki bütün fırsatlara ek, Düğün Dansınızı tekrar etmek ve daha fazla pratik yapmak isterseniz, gelmeden önce sadece bir randevu almanız kaydı ile stüdyomuz hizmetinizdedir.

Bir yastıkta kocayın !!..

MEGA PAKET 

Sadece1350.-TL

 %15 İndirimli Çok Özel Fiyat !!!

  • - 10 özel ders
  • - Müzik seçimi
  • - Detaylı koreografi
  • - İkinci bir dans seçeneği
  • - Sahne organizasyonu ve selamlama

Programını birlikte belirlediğimiz 1’er saatlik 10 özel dersten oluşmaktadır.

Maxi pakette sahip olduğunuz tüm ayrıcalıklara ek olarak koreografinizi detaylandırıp, giriş – çıkışları ve final pozunuzu oluşturuyoruz. Ya da ilk dansınıza ek olarak Zeybek veya ikinci bir koreografi oluşturabiliriz.

Yukarıdaki bütün avantajlara ilave, koreografinizi tekrar etmek için daha fazla pratik yapmak isterseniz stüdyomuzun kapıları sizlere açık. Sadece bir randevu almanız yeterli !!!

Bir yastıkta kocayın !!..

EK DERS

Tek Ders  150.-TL

Çok Özel Fiyat !!!

  • - Dilediğiniz kadar özel ders
  • - Müzik seçimi
  • - Özel koreografi

 

Programını birlikte belirleyeceğimiz 1 saatlik  dilediğiniz kadar özel derslerden  oluşmaktadır.

İstediğiniz kadar ders alıp, dansınızı geliştirebilir hatta dost yada akrabalarınızla grup koreografisi oluşturabilir ya da daha önce aldığınız paketlere ilave yapabilirsiniz.  Her ders sadece ve sadece 150.-TL…

Yukarıdaki bütün avantajlara ilave, koreografiniz  daha fazla pratik yapmak isterseniz stüdyomuzun kapıları sizlere açık. Sadece bir randevu almanız yeterli !!!

Efsane olacaksınız!!!..

İLK DANS MÜZİKLERİMİZ


 

Daha fazla müzik örnekleri ve daha fazla ayrıntılı bilgiye Düğün Dansı www.izmirilkdans.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 


 

İLETİŞİM / BİZE ULAŞIN !!


 

Tel: 0546 513 5837 - 0546 513 5840 - E-Posta: atz@atangozone.com

 


 

 

Formu doldurun size ulaşalım..