.

İzmir Tango Kursu

 ATZ Dans ve Spor Kulübü 

Neden bu şehirde Tango yapan insanlara, İzmir Tango Kursu deyince ilk akla gelenin ATZ Dans ve Spor Kulübü

olduğunu  hiç düşündünüz mü?

Yoksa bunun nedeni; uzun yılların birikimi, deneyime dayalı bir ders içeriği, yine yıllara dayalı bir araştırma ve bitmeyen kişisel eğitim süreci, aşırı paylaşma heyecanı ve eğitim sevdası olmasın?


 İzmir Tango Kursu

ATZ - A Tango Zone Dans ve Spor Kulübü

" Yürüyebilen herkes Dans edebilir."  Sloganı ile yola çıkan ATZ Dans ve Spor Kulübü  ile tanışmak için;

 

.

.

BİZİ TAKİP EDİN...

Kim Tango yapmak, Dans etmek istemez ki? Rezervasyon için lütfen arayınız..

Tel: 0546 513 5837 - 0546 513 5840

 

Günlük dertlerinizden uzaklaşıp, eğlenerek öğrenirken, keyifli bir sosyal hayata sahip olacak ve sağlıklı bir yaşama  " Merhaba ! " diyeceksiniz. Hayattan zevk almanın yeni yolu İzmir Tango Kursu.

Bizi ve etkinliklerimizi ayrıca INSTAGRAM sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

 

.

 YÜRÜYEBİLİYORSAN, DANS DA EDEBİLİRSİN !!!

  • Ders süremiz 60 dakikadır.
  •  Partner zorunluluğu yoktur, derslerde kadın / erkek  sayılarının eşitliği ATZ tarafından sağlanır.
  •  Katılımcılar rahat kıyafetler ve ayakkabı ile derse gelebilirler, ihtiyaç olduğu zaman dans ayakkabısı konusunda A Tango Zone   yol göstericidir.
  • Her yaş grubu ve seviye için sınıflarımız mevcuttur.
  • Arjantin Tango aynı zamanda yarışmaları yapılan bir spor olarak da anılmaktadır ve İzmir Tango Merkezi haline gelen okulumuzun           ( kulübümüzün ) yetiştirdiği birçok lisanslı Arjantin Tango sporcusu vardır.
  • ARJANTİN TANGO - DÜĞÜN DANSI

 

STÜDYOMUZ | İzmir Tango Kursu


PRATİK

Tango atelyelerimiz, katılımcılarımızın en üst düzeyde faydalanabilmeleri için sınırlı kontenjanla açılır. Atelyede işlenen konular, Pratik ( Antrenman )  saatleriyle desteklenmektedir. Tango dansçılarının kendilerini geliştirdikleri bu zaman dilimleri Arjantin Tango  için olmazsa olmaz unsurlardır.

MİLONGA

Aynı zamanda her hafta düzenli olarak şehrin tanınmış Tango Dj ‘lerinin katılımıyla gerçekleşen ve İzmir ‘deki Tango severlerin buluşma noktası olan Milonga diye adlandırılan  Tango gecelerimiz, Arjantin Tango ritüelinin bir parçasıdır. Bu etkinlikler, katılımcılara zengin bir sosyal yaşam da sunmaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ SADECE GRUP DERSLERİ Mİ???


ÖZEL DERS

Arjantin ‘in en ünlü Tango Eğitmenlerinin kullandığı öğretiye ve bilgiye dayalı grup ders programlarının dışında kişiye özel, katılımcının teknik ve becerisini geliştirecek, kendisinin bile farkına varamadığı yeteneklerini ortaya çıkartarak dansçıyı dansından daha çok zevk alır hale getirecek özel ders paketlerimiz de mevcuttur. Bu özel dersler Tango pistlerinin kalitesini yükseltmektedir.

Tango İzmir ‘de ATZ - A TANGO ZONE - ATZ Dans ve Spor Kulübünde yapılır.


 DÜĞÜN DANSI

izmir tango ilk dans, izmir tango, izmir tango kursu, izmir dans okulu, tango dersi, dans dersi, izmir, tango, tango izmir, izmir tango, atangozone, atz, tango kursu, tango okulu, dans, ilk dans, izmir ilk dans, izmir düğün dansı

Düğününüz yaklaşıyor ilk dansınız hazır mı? En mutlu gecenizi bir efsaneye dönüştürmek için biz hazırız, sizi bekliyoruz.  Sizinle neler yapabileceğimizi görmek için lütfen  İzmir ilk dans  sayfamızı ziyaret edin. Mutlaka size uygun bir fırsat bulacaksınız. Uygun fiyat fırsatları,  en güzel ilk dans müzikleri ve sizden önce bu mutluluğu  yaşayan çiftlerimizin  videolarına ulaşmak için www.izmirilkdans.com. Yine İnstagram da bizi https://www.instagram.com/Atzdans/ adresinde bulabilirsiniz. İzmir Tango Kursu ilk dans ihtiyacınız için hizmetinizdedir.


 

 

Başladığından bugüne Tango, İzmir ‘de bir çok evre geçirerek gelişmiştir; bu bir bakıma eğitmenlerin ve sosyal dansçının tangoya nasıl yaklaştığına bağlıdır. Tango bazıları için ise yaşam şekli, aşk, ihtiras, tutku, nefret olsa da; bazıları için sadece dans, hobi, aktivite, sosyalleşme, spordur. Bize göre ise Tango “ Hayatın kendisidir “. Dünyada milyonlarca insanın paylaştığı sosyal bir olgudur Tango. İster sosyal isterseniz de profesyonel olarak tango yapın, Dünya’ nın her yerinde dostlarınız var demektir.

“ YÜRÜYEBİLEN HERKES TANGO YAPABİLİR!!! “ bu bizim sloganımızdır.

 

 

 

İzmir Tango Merkezi

 İzmir de bir Tango Merkezi haline gelen Stüdyomuzda, Kurucumuz Hakan GÜREL ve  Ceyda GÜREL’in liderliğinde tutkunun dansı olarak adlandırılan özellikle Arjantin Tango çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır.  A Tango Zone - ATZ Dans ve Spor Kulübü, İzmir tango camiasına yüzlerce sosyal ve onlarca profesyonel tango dansçısı  kazandırmıştır.

İzmir Tango Merkezi | A TANGO ZONE  - ATZ Dans ve Spor Kulübü,

Türkiye Dans Sporları Federasyonu

Lisanslı bir kuruluştur.