Blogtango-izmir-atz-show

ATZ  Hakkında Yorumlar:

Yorumlarınız Bizim İçin Önemli..

İzmir Tango Merkezi

İzmir Tango Merkezi  olarak anılan ATZ Dans ve Spor Kulübü - A Tango Zone hakkındaki düşünceleriniz ve yapacağınız yorumlar bizim için gerçekten çok önemli. 2001 yılından beri süre gelen yolculuğumuzda, sizlerin aydınlattığı yolu izlemeye özen gösterdik. Sizlerle stüdyomuzda derslerde, pratik ve milongalarda birlikte çok güzel anlar paylaştık. Hep birlikte öğrendik, hep birlikte eğlendik.

Sizlere ulaşabilmek için Facebook, Instagram, Foursquare ve Youtube gibi farklı yollar da denedik ve onlarda da bir şekilde amaca ulaşabildiğimizi düşünüyoruz. Özellikle Youtube ve Instagram kanallarımızda ulaşabileceğiniz videolar, derslerde gördüklerinizi unutmamanız ve tekrar edebilmeniz için size yol gösterici niteliktedir. Aynı zamanda bu platformlarda paylaştığımız etkinlik haberlerimiz ( Pratik, Milonga ve Atelye çalışmaları ) sizleri çalışmalarımızdan haberdar etmeyi amaçlamaktadır.

Bunca yıllık deneyim birikimini sizlerle paylaşmak ve sizlere değer katmak tek amacımız.

Aşağıda toplanacak yorumların bir kısmı belki yolculuğumuzun daha önce ki zamanlarında birlikte olduğumuz dostlarımızın daha çok da bundan sonra karşılaşıp yaşamı ve dansı paylaşacağımız potansiyel dans dostlarımızın hiç bir etki altında kalmadan yazdıkları özgün düşünceleridir.

Daha önce de belirtiğimiz gibi dostça yapılan pozitif / negatif  yorumlar; birer geri bildirimdir ve bizlere de sizlere de yol gösterecektir. Bu birlikte yürüdüğümüz neşeli, eğlenceli, sosyal ve bir çok etkinliği içerisinde bulunduran uzun bir yoldur. Bu yolda yürürken asla sıkılmayacak, asla yorulmayacaksınız.

 

 

izmir Tango Yorumlar

19 yorum

 1. 12 yıllık dünya tatlısı hocalarım Ceyda ve Hakan. Workshop gibi dersler. Çok keyifli stüdyo ve harika arkadaşlar.. Daha ne olsundu♥️

 2. Hayatımın bir dönemine içten sevgileri yoğun çabaları ve özel kişilikleri ile imza atan , yarattıkları stüdyo ortamında güzel dostlarla tanışma fırsatı bulduğum , kapıdan içeri girdiğinizde günlük dertlerden kurtulup dans ederek neşeli ve mutlu olunabileceğini öğreten çok kıymetli bir okul

 3. ATZ Izmir’de tango ogrenmek icin en dogru adres!
  Yillarin tecrubesinin konustugu tango derslerinde eglenerek ogreniyoruz, bedenimizi dogru kullaniyoruz ve en guzel figurlerle susluyoruz.. 🙂

 4. ATZ ikinci adresim. Tango,salsa bana dansı sevdiren okul. Teşekkürler sevgili hocalarim….

 5. Dans okulu bulma süreci baya zorlu geçen birine göre oldukça şanslıyım. Evet izmirde bir sürü dans okulu var ama bunların içinde kalite ve tecrübeye denk gelebilmek oldukça zor. Atz’ye ilk girdiğiniz andan itibaren Hakan ve Ceyda hocamın güler yüzü ve samimi halleri zaten sizi cezbedecek. Tecrübe konusu ise tartışmaya tamamen kapalı. Ders sonunda günün stresinden arınıp, sıfırlanmış bir şekilde evinize gitmekte bonus

 6. ATZ ailesiyle 2 yıllık beraberliğim dans,eğlence ve dostluklar.Burada olmaktan çok mutluyum.

 7. Kapıdan girince dış dünyayı unutabileceğiniz stresten uzak bir yer ve bununla birlikte kaliteli ve sevecen hocalarda olunca 2. eviniz gibi hissediyorsunuz.

 8. Kaliteli hocalar sayesinde profesyonel ve kaliteli dans eğitimi, izmirde tangonun en iyi adresi hem ders hem eğlenceli zaman hem arkadaşlık geldiğimiz için çok mutluyuz..

 9. ATZ,danstan çok daha fazlası…
  Ceyda Hoca’nın zerafeti, enerjisi, çalışkanlığı….
  Hakan Hoca’nın asaleti,cana yakınlığı….
  Hem dans edebileceğiniz, hem de kendinizi sıcacık bir yuvada hissedeceğiniz İzmir’in en kaliteli dans okulu.

 10. İzmir’de yaşayanlar çok şanslı, Türkiye’nin en iyi Tango eğitmenlerinden Hakan Gürel Hocanın derin bilgi ve tecrübesinden yararlanabilme imkanları var. Tangoya başlarken en dikkat edilecek şey iyi okulda, işinin ehli ve iyi pedagog bir hocanın dersleriyle başlamak olmalıdır, Yanlış öğrenilen şeyleri düzeltmek çok zordur.
  Tangoyu doğru ve güzel yapabilmek hayatınızı çok olumlu yönde etkiler.

 11. Hakan ve Ceyda hacalarım ile bir workshoplarına katılma şansını yakalayınca tanışmıştım, ders işleyişleri ve bilgi birikimlerine hayran kaldım. Tango eğitmenliği seminerimizde derslerimize Hakan hocamız gelince, bu şansı bir kez daha yaşadık ve dansımıza kattığı her şey için minnettar hissettik gerçekten. İzmir’de olmayı ve onlarla dolu dolu çalışmayı çok istedim. Yeni başlamak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim, dansını geliştirmek isteyenlere ise mutlaka onlara gidin derim.

 12. Hakan Hocam sizinle tanışmak, tango tutkunuzu görüp işitmek, yılların tecrübesini hissetmek çok keyifliydi. Antrenör seminerinde saatlerin nasıl geçtiğini anlamadım. Katkılarınızdan dolayı çoook çok teşekkür ederim. O şanslı insanlardan biriyim. Tangoya başlayacak olan, daha da tecrübe kazanıp ilerlemek isteyen İzmirlilere ve yolu İzmir’den geçenlere çok tavsiye ederim.

 13. Ön yargının ne kadar kötü bir şey olduğunu yaşadım. HAKAN hocamın verdiği muhteşem bilgiler ile harika bir eğitim süresi yaşadım. Teşekkürler hocam.

 14. Ben kim dans kim diyen beni bile tangoya bağlayan, eğlenceli, enerjisi yüksek mükemmel bi ortam.. Hakan ve Ceyda hocamın üstün tecrübeleri, yarattıkları aile ortamı gerçekten şahane..

 15. Tango’yu bilimsel ve sanatsal anlamda bir bütün olarak öğreten bence tek dans okulu. Ceyda ve Hakan hocamın bitmek bilmeyen müthiş enerjisi ve tecrübesiyle şunu söyleyebilirim ki burası harika bir yer:)

 16. Ben asla böyle dans edemem, çok korkuyorum diye düşünerek geldiğim dans okuluna artık her anımda gelmeye çalışıyorum. Ceyda hoca ve Hakan hocanın bitmek bilmeyen enerjisi beni dans aşık ediyor. İyi ki izmirde yaşıyorum ve böyle bi kursa geldim demekten kendimi alıkoyamıyorum.

 17. “Yürüyebilen herkes tango da yapabilir” sözünün hakkını veren muhteşem hocalarımız eşliğinde siz de tangoyla tanışmalısınız. Sevgili Hakan ve Ceyda hocalarımızın bilgili, tecrübeli, güler yüzlü ve cana yakın hallerini gördükten sonra siz de iyi ki diyeceksiniz ve tangoya aşık olacaksınız. Atz sadece kurs değil aynı zamanda aile.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment