Yorumlar

ATZ  Hakkında Yorumlar:

Yorumlarınız Bizim İçin Önemli..

İzmir Tango Merkezi

İzmir Tango Merkezi  olarak anılan ATZ Dans ve Spor Kulübü - A Tango Zone hakkındaki düşünceleriniz ve yapacağınız yorumlar bizim için gerçekten çok önemli. 2001 yılından beri süre gelen yolculuğumuzda, sizlerin aydınlattığı yolu izlemeye özen gösterdik. Sizlerle stüdyomuzda derslerde, pratik ve milongalarda birlikte çok güzel anlar paylaştık. Hep birlikte öğrendik, hep birlikte eğlendik.

Sizlere ulaşabilmek için Facebook, Instagram, Foursquare ve Youtube gibi farklı yollar da denedik ve onlarda da bir şekilde amaca ulaşabildiğimizi düşünüyoruz. Özellikle Youtube ve Instagram kanallarımızda ulaşabileceğiniz videolar, derslerde gördüklerinizi unutmamanız ve tekrar edebilmeniz için size yol gösterici niteliktedir. Aynı zamanda bu platformlarda paylaştığımız etkinlik haberlerimiz ( Pratik, Milonga ve Atelye çalışmaları ) sizleri çalışmalarımızdan haberdar etmeyi amaçlamaktadır.

Bunca yıllık deneyim birikimini sizlerle paylaşmak ve sizlere değer katmak tek amacımız.

Aşağıda toplanacak yorumların bir kısmı belki yolculuğumuzun daha önce ki zamanlarında birlikte olduğumuz dostlarımızın daha çok da bundan sonra karşılaşıp yaşamı ve dansı paylaşacağımız potansiyel dans dostlarımızın hiç bir etki altında kalmadan yazdıkları özgün düşünceleridir.

Daha önce de belirtiğimiz gibi dostça yapılan pozitif / negatif  yorumlar; birer geri bildirimdir ve bizlere de sizlere de yol gösterecektir. Bu birlikte yürüdüğümüz neşeli, eğlenceli, sosyal ve bir çok etkinliği içerisinde bulunduran uzun bir yoldur. Bu yolda yürürken asla sıkılmayacak, asla yorulmayacaksınız.

 

 

izmir Tango Yorumlar